הארה תכניות העשרה בעמ - show time
 
  ביצוע תשלומים
  הרשמה לניוזלטר
  יצירת קשר
  הארה בפייסבוק
 
 
 

מגמת SHOWTIME

מגמת "SHOWTIME" הינה מגמת תיאטרון ומשחק בשפה האנגלית. הילדים במגמה לומדים משחק, בשיטה ייחודית המשלבת תיאטרון, מוסיקה ואנגלית. המשתתפים יפיקו מופע בימתי מוזיקלי קצר, פרי יצירתם, ויעלו את המופע מול קהל.

המגמה מיועדת לילדים העולים לכיתות ה' ומעלה, דוברי עברית ואנגלית כאחד.

המפגשים יתנהלו בשפה האנגלית בלבד, ויכללו תרגילי דרמה ומשחק (הכוללים שימוש בגוף וקול, אימפרוביזציה, עבודת דמות, עבודה עם טקסטים פשוטים, ועוד), ניתוח והבנת שירים לקראת הגשה (כולל שילוב של שירה, משחק, ותנועה על הבמה), ולימוד וביצוע תהליך הפקת מופע משלב הרעיון ועד הבמה.

*יש לציין כי מגמה זו אינה דורשת נסיון תיאטראלי כלשהו ממשתתפיה, ואינה שמה דגש על פיתוח קול.  הדגש מושם על החוויה התיאטרלית ותהליך ההפקה תוך כדי השימוש בשפה האנגלית.
המטרה היא לנצל תקופה מרוכזת כדי לנסות ולהתנסות בשפה האנגלית דרך חוויה קבוצתית תיאטרלית מהנה.
משתתפי המגמה זוכים לשלב את החוויה התיאטרלית עם הערך המוסף של התנסות, תרגול ושיפור השפה האנגלית.
המנחה:
מירב צור שחקנית מקצועית, נולדה וגדלה בארה"ב ולמדה תיאטרון באוניברסיטת ג'ורג'יה סטייט.  היא עלתה ארצה בכדי להתגייס לצה"ל. בשנת 2005 מירב ייסדה את תיאטרון "ENGLISH ON STAGE", תיאטרון דובר אנגלית , בו היא מתפקדת כשחקנית, מנהלת אמנותית, כותבת, ומביימת
במגוון הפקות מקוריות ברחבי הארץ, כולל התיאטרון הלאומי הבימה ולאחרונה באוף-ברודווי בניו יורק.  בנוסף, מירב מעבירה סדנאות וחוגי תיאטרון באנגלית למגוון גילאים מעל 16 שנה.
 [חזרה למעלה]       [הוספה למועדפים]       [מפת האתר]       [יצירת קשר]
עיצוב וביצוע: חיפושית מולטימדיה
לייבסיטי - בניית אתרים