קייטנות לחברות
 
  ביצוע תשלומים
  הרשמה לניוזלטר
  יצירת קשר
  הארה בפייסבוק
 
 

  קייטנות לארגונים

דף הבית >> קייטנות לארגונים

קייטנות ארגוניות לילדי עובדים - למקומות עבודה תומכי משפחה
תנו למקצוענים של חברת הארה לעשות את העבודה, כי קיייטנה אינה משחק ילדים.  הארגון המודרני והכלכלה התחרותית שמים את המשאב האנושי – העובד, במרכז ההוויה של הארגון.

בל נשכח כי גם לעובד מרכז הוויה משלו - משפחתו.

דאגת הארגון למשפחת העובד הופכת אפוא, לנושא החשוב ביותר מבחינת מנהלי משאבי אנוש רבים. למשל:span marcony, Atrica, S.p.l, Allot communication , Audiocodes, Interfarm, Agis, , רדויז'ן, קשת ערוץ 2, SPL, אל על, אינטל, מלאנוקס, מארוול, אורמת, אמדוקס ועוד רבים וטובים, כולם בדקו ומצאו את הקייטנות של חברת הארה כדרך הטובה ביותר להשקיע בעובד.
לחץ כאן לרשימת לקוחות נוספים שנהנו מקייטנות במקומות עבודה.
לחץ כאן להמלצות ממנהלי רווחה/משאבי אנוש בארגונים.


כחברה העוסקת בשנת הלימודים כולה בהדרכת ילדים, אנו מציעים למחלקת משאבי האנוש בארגון, הקמה של קייטנה ארגונית התפורה לצרכים האישיים של הארגון במונחי זמן, מקום, גילאים, תוכן ותקציב.


הקייטנות מתקיימות בכל החופשות:

חנוכה, פסח והקיץ. בארגון עצמו או מחוצה לו, כולל ארוחות בוקר וצהריים, בשעות הנקבעות על ידכם, יחד עם ארגונים נוספים, או בקייטנה פרטית משלכם.

התכנים מבטיחים הנאה צרופה של כל משתתף
-כל מי שעשה אתנו קייטנה יודע. אין על התכנים המדהימים של חברת הארה, על השירות, המקצועיות, הניסיון והליווי המקיף משלב התכנון, דרך ימי ההרשמה, הביצוע והמשוב. 

 
צוות ההוראה שלנו מונה 35 מדריכים קבועים. כולם בעלי ניסיון עשיר בהוראה ועובדים אצלנו כמדריכי ילדים כל השנה במסגרת החוגים. הקייטנות מלוות בפוליסת ביטוח מתאימה למדריכים והילדים ואישורי משרד החינוך. 

קייטנה הנה הדרך המועדפת לאיזון בין משפחה לעבודה כתפיסת ה - WLB הארגונית (work life balance).
אם אתם ארגון תומך משפחה (לחץ כאן להסבר) יהיה לכם קשה לווותר עלינו.


בנוסף, באפשרותנו לספק ערכות הדרכה מוכנות לצוות הקייטנה שלכם, או להפנות את עובדיכם לקייטנות פתוחות בהטבה ייחודית, כך שתוכלו לנצל את משאביכם ללא עלויות מיותרות וזאת מבלי להפסיד תמיכה וליווי מצידינו.

נשמח להגיע לארגונכם ולתת פרטים נוספים.

לתמונות מקייטנות כיף נולד


למסלולי קייטנה שונים לחץ כאן  


 


 
[חזרה למעלה]       [הוספה למועדפים]       [מפת האתר]       [יצירת קשר]
עיצוב וביצוע: חיפושית מולטימדיה
לייבסיטי - בניית אתרים