מועדון תעופה קדימה-צורן
"הארה" תכניות העשרה בשיתוף עם מתנ"ס קדימה-צורן וקלוב התעופה לישראל
קלוב התעופה קדימה-צורן מתנ"ס קדימה, שחרט על דגלו חינוך למצוינות והשגיות לבני הנוער בישוב, דואג למקום קבע בו מתקיימת הפעילות כל השנה ולקשר החינוכי הנדרש עם מוסדות הישוב.
קלוב התעופה לישראל, הנה העמותה הספורטיבית הרשמית בישראל, מתווה את תכני הפעילות ומארגנת את תחום התחרויות הארצי והבינלאומי כמו גם הכשרת צוות המדריכים.
חברת הארה תכניות העשרה דואגת לניהול השוטף של המועדון.
אתם מוזמנים לקרוא באתרים בהרחבה על כל אחד מהגופים שהוזכרו.

מועדון התעופה בקדימה-צורן הנו מקום בו נפגשים בני נוער לשיעורים קבועים של בניית טיסנים ומודלים תעופתיים, לימודי אווירודינמיקה, שיעורי העשרה בתחום. בסופי שבוע מקיים המועדון פעילות הטסה ואימונים ואחת למספר חודשים מתקיימת תחרות טיסנים של מחלקות הטיסנים השונות.
המועדון מקיים מעבר לכך מסגרת ימי שיא כמו: ביקור במסדר כנפיים של חיל האוויר, סופי שבוע של הטסה בערבה, מחנות קיץ: טיס ורחפנים ועוד.
חניכי המועדון המתקדמים, שהגיעו להישגים מקצועיים מתאימים, יוצאים מטעם המועדון לקורס מדריכי טיסנאות המהווה את ההסמכה הרשמית בישראל למדריכי טיסנאות. לאחר מכן, הם חוזרים לשנת התמחות במועדון ולימים הופכים למדריכים מן המניין.
אם תרצו לסכם במשפט את מהות המועדון – "תנועת נוער מקצועית ספורטיבית לשוחרי תעופה".

אנו מזמינם אתכם ליהנות מהאפשרות שמציעה רשת המתנ"סים של קדימה-צורן לבני נוער שוחרי התעופה, להתנתק מכוח המשיכה, ולהצטרף אלינו למועדון התעופה.

נשמח לראותכם,
מועדון התעופה קדימה-צורן