מועדון תעופה כפר סבא
"הארה" תכניות העשרה בשיתוף עם עיריית כפר סבא וקלוב התעופה לישראל
עיריית כפר סבאקלוב התעופה לישראלהארה תכניות העשרהקלוב התעופה כפר סבא

על מועדון התעופה


מועדון התעופה כפר סבא מהווה הגשמת שיתוף פעולה המתקיים בין עיריית כפר סבא, קלוב התעופה לישראל וחברת הארה תכניות העשרה.
עיריית כפר סבא, שחרטה על דגלה, חינוך למצוינות והשגיות לבני הנוער בעיר, דואגת למקום קבע בו מתקיימת הפעילות כל השנה ולקשר החינוכי הנדרש עם מוסדות העיר.
קלוב התעופה לישראל, הנה העמותה הספורטיבית הרשמית בישראל, מתווה את תכני הפעילות ומארגנת את תחום התחרויות הארצי והבינלאומי כמו גם הכשרת צוות המדריכים.
חברת הארה תכניות העשרה דואגת לניהול השוטף של המועדון.
אתם מוזמנים לקרוא באתרים בהרחבה על כל אחד מהגופים שהוזכרו.

מועדון התעופה בכפר סבא הנו מקום בו נפגשים בני נוער לשיעורים קבועים של בניית טיסנים ומודלים תעופתיים, לימודי אווירודינמיקה, שיעורי העשרה בתחום. בסופי שבוע מקיים המועדון פעילות הטסה ואימונים ואחת למספר חודשים מתקיימת תחרות טיסנים של מחלקות הטיסנים השונות.
המועדון מקיים מעבר לכך מסגרת ימי שיא כמו: ביקור במסדר כנפיים של חיל האוויר, סופי שבוע של הטסה בערבה, מחנות קיץ: טיס ורחפנים ועוד.
חניכי המועדון המתקדמים, שהגיעו להישגים מקצועיים מתאימים, יוצאים מטעם המועדון לקורס מדריכי טיסנאות המהווה את ההסמכה הרשמית בישראל למדריכי טיסנאות. לאחר מכן, הם חוזרים לשנת התמחות במועדון ולימים הופכים למדריכים מן המניין.
אם תרצו לסכם במשפט את מהות המועדון – "תנועת נוער מקצועית ספורטיבית לשוחרי תעופה".

אנו מזמינם אתכם ליהנות מהאפשרות שמציעה העיר כפר סבא לבני נוער שוחרי התעופה, להתנתק מכוח המשיכה, ולהצטרף אלינו למועדון התעופה.

נשמח לראותכם,
מועדון התעופה כפר סבא